OM ENROTEK AB

Enrotek AB startades 2001 av Roland Ohlsson med inriktning mot fjärrvärme.

Roland började med att driva entreprenader, men kom senare även att rikta in sig mot larm och läcksökning, projektledning med mera.

2011 utökade Enrotek sin verksamhet med skarvisolering och idag har företaget 8 anställda.

Enrotek är lokaliserat i Karlshamn, Blekinge, med verksamhetsområde i södra Sverige.



Roland Ohlsson
Roland Ohlsson
VD / Konstruktör / Projektledare
Kontorsnr: 0454-100 33
Mobil: 070-625 96 02
E-post: roland@enrotek.se

Catharina Persson
Catharina Persson
Konstruktör / Projektledare / Marknadsansvarig
Kontorsnr: 0454-100 33
Mobil: 0709-27 65 00
E-post: catharina@enrotek.se

Michael Nilsson
Michael Nilsson
Tekniker / Arbetsledare
Kontorsnr: 0454-100 33
Mobil: 0709-68 66 54
E-post: michael@enrotek.se

Björn Remelin
Björn Remelin
Muffmontör
Kontorsnr: 0454-100 33
Mobil: 0708- 43 16 92
E-post: bjorn@enrotek.se

Carl Ferngeård
Carl Ferngeård
Muffmontör
Kontorsnr: 0454-100 33
Mobil: 0739-03 03 02
E-post: carl@enrotek.se

Adam Nilsson
Adam Nilsson
Muffmontör
Kontorsnr: 0452-100 33
Mobil: 0708- 12 25 13
E-post: adam@enrotek.se

Andreas Persson
Andreas Persson
Muffmontör
Kontorsnr: 0454-100 33
Mobil: 0705-93 45 68
E-post: andreas.p@enrotek.se

Marie Ohlsson
Marie Ohlsson
Ekonomiansvarig
Kontorsnr: 0454-100 33
E-post: marie@enrotek.se